Понеділок
20-05-2024
16:22
Ви увійшли як Гість
Група "Гості"Вітаю Вас Гість
RSS
 
Психолог Марциняк-Дорош Оксана Михайлівна 067-811-99-01
Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Клієнтам »
Меню

Опитування
Що Вас цікавить?
Всього відповідей: 37

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Статті

Ідеальна мама та психічні розлади
[ Викачати з сервера (39.0 Kb) ] 16-04-2015, 09:22

Ви мати і у вас є особисте життя? Дорого Ви за це заплатити!

В день, коли ви стаєте матір’ю, ви повинна стати святою. А Ви не стали? Жахливо! Кожна ваша слабкість, кожен дефект, халатність і прояв егоїзму - всі будуть паплюжити. Ви, відтепер сама відповідальність. Краще відразу перестати бути собою, звичайною людиною. Ці страшні докори сумління і голос у вашій голові. "Ти погана мати. Погана. Неправильна!".

Ви заощадите суспільству та сім'ї критики. З жалістю хтось дивиться на тебе із магічною промовою: "Ти не можеш жити як хочеш, ти ж тепер мама."

Вчора я розмовляла з однією подругою, її син прихворів. Вона сказала: "Він страждає, тому що я погодилась на навперемінний догляд." "Що !!!"? Я здивувалась. "Ну, так, це було покарання." Я оніміла. Подруга є дуже доброю матір’ю. Коли вона розлучилася з батьком дитини, вона не хотіла, щоб її син страждав. Вона погодилася, щоб піклуватися "половина на половину". "Як ти не весь час з дитиною? !!!" Реагують друзів. І вона страждала все більше і більше. Хоча всі дослідження ясно показують, що для дитини найкраще, після розлучення батьків мати можливість спілкуватися один з одним. Якщо екс-партнер моєї подруги мріяв про альтернативний догляд, чому вона не має погодитись!? І чому зараз, коли її син був хворий, вона звинувачує сбе, та думає, що це покарання ?!

 

Ні, я не згодна. Цього забагато!

Жінка-мати не може:

1. Чесно сказати, що дитини не хотіла. Це не означає, що цю дитину вона не любить! Просто дозволити собі думку, що можна було жити по-іншому.

2. Сказати, що іноді дитину не любить. Навіть якщо вона матір вередливого підлітка, який має її в... Ні, вона повинна бути святою. Все прощати, проявляти любов, прийняття. Що з того, що він палить невідомо що, не виходить з кімнати, а коли вона намагається розумно говорити з ним, дитина має вигляд, який виражає тільки одне: «Відстань"

3. Кричати на дитина в магазині. Мати повинна говорити обережно. Шукати ненасильницьких способів розв’язання конфлікту. Звичайно, ця ідея благородна. Але чому, коли вона один раз крикне, то потім картається докорами сумління?

4.Використовувати вільний час тільки для себе. Зустріч з друзями, ходити в кіно, поїздки? І все це без дитини ?????? Жах .... нащо вона взагалі ту дитину родила! Ну, на що?

5. Не готувати, не пекти, і мати тільки домашні обов’язки. Але як це ?! Жінка! Мати! Що з того, що вона добре заробляє, що є для дитини підтримкою, другом, що має доброго чоловіка, який любить домашні обов’язки. Жінка, яка не товчеться біля баняків є просто дивною.

6. Пофліртувати / розійтись з чоловіком після його зради. Чоловікам такі речі стаються, відомо, чи не так? Ну не вийшло. Він має право прагнути будувати своє щастя. Життя таке коротке. Жінка все може перечекати. Може він розлюбить іншу і вернеться в сім’ю? Дружина повинна бути терплячою і шукати свої помилки, трохи постраждати, тому що це все через вона не була достатньо чутливою, хорошою, дорогою. Але жінка і романтика? Чоловік повинен кинути таку жінку прямо зараз! Жінк-Мати, яка думає про іншого чоловіка це просто повія. І вона робить це дитині?! Де відповідальність ?!

Що з того, що її чоловік був злий / без почуттів / відсутній – сиди тихо, бо ти його вибрала сама.

7. Сказати: Я втомлена, у мене немає сил. Іноді не приготувати вечерю, не прибрати, проспати. Але, як то, немає вечері, а не прибрано? Як матір може забути про будильник!? Материнство це обов'язок. O-б-о-в’-я-з-о-к!

8. З’їсти останні фрукт в хаті, випити останнє молоко або з'їсти останній шматочок м'яса, бо вмирає від голоду. Інші члени сім'ї можуть зробити це і після себе залишити брудну тарілку/упаковку. Якщо ви це зробите, то почуєте "Maмooooo, як ти могла!??". Ой перепрошую, добра мати навіть не подумає про це. Все повинно бути для дітей і чоловіка.

9. Випити на вечірці. П'яний батько, це нормально. Зрештою, те що мужчина став батьком не означає, що він перестав бути мужиком, який хоче ще повеселитися. Батько має право навіть напитись при дитині. Добра дружина подбає про нього. Всім займеться, а тоді дозволить йому спати до полудня.

П'яна жінка? Скандал. Не дай Бог, з дитиною один раз на рік – та це потрібно підібрати батьківські права, але жінка, яка святкує в гостях, а потім спить до полудня? Жах. А що в цей час робили діти? Батько був з ними? Боже, що за чудова людина її чоловік. А вона така погана.

10. Не люблю дитячі майданчики, настільні ігри, укладання лего і видумування ігор. Я маю на увазі, що як Ви мати, то ви просто повинні знати, як це зробити. Вам має це дуже подобатись. Мати, яка нарікає: "Ніііі" це погана мати! Батько не мусить любити всі ті дитячі справи, його право.

11. Мати сумніви. Бути в кризі життєвій. Якщо Ви стаєте матір'ю, Ви повинні знати, який шлях потрібно обрати. Ви повинні знати, хто ви і що ви. Ви повинні подавати приклад. Депресія? Невроз? Співчуття вашій дитині. Ви не можете собі це дозволити! Ви не можете. Ви маєте для кого бути сильною.

Важко на таке погодитись, бо призведе неминуче до психічного розладу типу депресії чи тривоги. Тому варто подбати свої права, та про те щоб думка оточення не впливала на Вас. Насамперед важливо залишатися звичайною людиною зі своїми погрішностями фізичними і психічними. Пам’ятати, що це нормально програвати, сумніватись. не знати, що робити. Дозволити собі з'їсти останній шматочок м'яса, пити вино, хоча я знаю, що не повинна. Плакати, коли я повинна бути сильною. Я хочу, спокійно поставити на місце людину, що подає поганий приклад дитині. Я хочу сказати: "Мені дуже шкода, я сьогодні вже немає сил." Я хочу бути самою. Іноді хорошою, іноді ні. Я хочу іноді дозволити собі бути негарною, загубленою, бойовою жінкою. Я не ікона, Я не свята. Але це не змінює моєї любові до мого сина.

Наші діти і так нам колись скажуть: "Ти не справилась." Мистецтво полягає не в тому щоб говорити: "Я тебе годувала, мила, лікувала, а ти невдячний". Мистецтво полягає в тому, щоб зізнатися: "Звичайно, Я не справилась. Я не можу справитись зі всім. Я є яка є, як і ти, мій дорогий синочку. І чим раніше Ти зрозумієш, що кожна людина має слабкість, тим простіше для Тобі буде жити. Але я люблю тебе, і я хочу, щоб Ти змінився. Тому що любити не означає бути для когось ідеальним. Любити, це хотіти працювати над собою. І іноді програвати це можливість навчитись чогось нового".

Категорія: Статті | Додав: marcyniak1 | Теги: добра мати, психолог львів, психотерапевт Львів, ідеальна мама, як стати хорошою матір'ю, депресія, тривога, як себе має поводити ідеальна мама
Переглядів: 762 | Завантажень: 13
Реєстрація

Ключові слова
Когнітивно-біхевіоральний тренінг Марциняк-Дорош Оксана розлади особистості Тест Тривоги Бека надмірна вага Зв'язок між відчуттям власної варто Когнітивно-поведінковий метод ожиріння цукровий діабет відчуття сенсу життя образ Я Тест Депресії Бека психолог психологічна допомога психологічна консультація психотерапевт http://www.i-cbt.org.ua/Training.ht Помідори аутогенне тренування когнітивні ілюзії Інтрузивні думки румінації сімейна терапія Анекдоти про психологів напад паніки паніка панічна атака пасторальна психологія депресія психологічна консультація Львів настрій психотерапія КПТ асертивність відстояти свою думку компроміс залежність Когнітивна терапія депресії Література по КПТ психотерапевт Львів психічні розлади атаки паніки декрет мама нав'язливі думки самореалізація діти багатодітні маніпуляція розв'язання конфліктів сім'я сварки тривога ідеальна мама добра мати батьки і діти нечемні діти прпоблемні діти психолог львів боюсь що не вийде відкладаю на потім незнаю що робити постійно сумніваюсь виховання дітей. Жетонна для гіперзбудливих дітей Ефективного жетонна система методи виховання неслухняні діти диалог на работе манипулирование людьми отказывать на работе отстаивать своё мнение ділова жінка дочка жінка мама на роботі матір Мати працююча мама робота релаксаційні вправи Релаксація Meditation Music professional relaxation Професійна психологічна релаксація загальна психологія Основи біології та генетики людини Психологія праці Психофізіологія Патопсихологія Дефектологія Інженерна психологія Диференціальна психологія Наркологія Психологія сексуальності психологія сім'ї лекції антропологія лекції зоопсихологія


Copyright Oksana Martsynyak-Dorosh © 2024